Виж само едно мнение
  #279  
Стар 2nd February 2011, 14:33
Аватара на Enma Ai
Enma Ai Enma Ai не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Тук няма такова нещо, енма. Всеки ден ядеш 3 суп. лъжици овесени трици, за разнообразие може и пшеничени. Толкоз. Друга тема е, че си правим понякога енергийни бомби, но още ти е рано да те светвам за това. Карай, както досега. Имай предвид, че колкото по-малко ти е излишното тегло, толкова по-бавно се сваля. При това има една подробност: момичетата смятат за излишно тегло това, което не им се вписва в естетическите критерии, но здравословното тегло не е задължително да съвпада с това. Като цяло съвременният модел на слабата фигура изисква много по-ниско тегло от здравословно необходимото. Там вече може и да има сериозно забавяне. Но ще стане, без съмнение. Кой каквото и да казва, тази диета действа наистина. Но бих те предупредила да не я спазваш повече от 6 месеца. Сега е рано да говорим за това.

Мерси, че не ме "светваш" за нещо, за което вече знам. Добре, че прецени, че ми е рано. И не съм на 15, за да се захласвам по манекенки-анорексички. :P Благодаря все пак, че отговори на въпросите ми. : )
Отговори с цитат