Виж само едно мнение
  #111  
Стар 20th October 2011, 10:09
dgindgi dgindgi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 4
По подразбиране

И аз да се включа по темата за Н.Г. През 2008 си правих липосукция при него - подбедрици, глезени, колена с микролейв и лазер. Резултат - нямах неравности и асиметрии, но беше взето крайно недостатъчно, а от вътрешната страна на глезена, към ахилеса не беше пипал и седеше като бабуна. Отзад прасеца също не беше пипан. Имах 4 дупки на всеки крак, зашити с по един разхлабен конец, та не се затвориха и станаха малко грознички белези. Тази година си правих същото + брич при Заякова, Варна - резултат - страхотен, само дето имам повечко дупки, но малки, прецизно/ювелирно зашити. Жената ме попита учудено наистина ли е работено на глезените и наистина ли микроуейв! Махна ми и натрупванията и на глезени, та дори на сгъвката на коляното отзад при вените! Тя ме е работила 3,5часа, а при никито бях 2ра от 5 операции за деня по около час - два, е как да стане перфектно!? Не че съм много пострадала, но съм си платила, а сега пак носих бельо и ме болеше. При него синините бяха по-големи и по-болезнени, а отидох заради микроуейва, защото уж е много щадящ. Заякова работи с обикновен, но ... След операцията при нея ми преляха 5 различни банки.
При Н.Г. - 0.
За калпавите операции на бюст при него искам да ви кажа, че Заякова прави най-страхотните цици на света, знам го от личен опит и чух, че прави много реоперации.
За неверниците - имам и епикризи от двете места и снимки.
Поздрави
Отговори с цитат