Виж само едно мнение
  #119  
Стар 25th March 2012, 11:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от andjelic Виж мнението
Избрах 2008 година Николай Георгиев за да увеличи гърдите ми.Доверих му се.Сложи ми 405 куб. PIP Дълго време имах проблеми с едната гърда.Той твърдеше,че всичко е нормално. И така направих редица прегледи и откриха някакъв гранолом тип чуждо тяло.Той дори не благоволи да види снимката от ехографията.И така дълго време.Гърдите ми се промениха обезформиха се и се смалиха,а и едната доста ме болеше.Нямах възможност дълго време да направя реоперация.Бях приета по спешност в спешно,но във Франция и там извикаха екип от лекари,които като ме видяха и доста се стреснаха от картинката.Направиха ми изслевания и ехография и констатираха,цхе силикона е спукан и то е бил спикан много отдавна.Казаха,че това е много опасно да се отлага операция за отстраняването на имплантите.Силикона се беше разнесъл навсякъде.Там изваждането на импланти е безплатно,няма значение,че не си техен пациент.А смяната с други струва 2000 евро.Направих операция за премахване тук в България при И. Стонянов.Сега сам с 2 дупки вместо гърди.Стоянов каза,че събирали силикона парче по парче,но е останало доста от него,защото е зараснал с тъканта и няма как да се изреже.Следваща операция не ми се позволява защото е опасно!И в същност не знам сега здрава ли съм или не?Какво правим със силикона ,който е останал?Така,че помислете за последствията от интервенцията?Струва ли си?Можем ли да се доверим на някои изобщо в тази държава?

Историята ти направо ме потресе! Съчувствам ти през какво си минала и стискам палци да се намери решение как да се процедира от тук нататък.
Наистина, всяка една операция е осъзнат риск. Трябва да се премислят много детайлно всички плюсове и минуси и пр. Но специално в този случай, става въпрос за едно криминално деяние.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат