Виж само едно мнение
  #158  
Стар 20th February 2018, 16:18
Аватара на MJ2018
MJ2018 MJ2018 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте,чета ви от години ..то не бяха цици и какво ли не/за моя радост не се подложих/
винаги съм била с високо самочувствие за външния си вид,докато след едни снимки не се загледах в носа си жестоко.знаех,че е крив,мислех ,че нося на баща си носа... и така зарових кривия нос във форума ..този,онзи ..чета ли чета и голям страх.Отивам един ден на фитнес и една мацка там пристига /не я бих виждала известно време в залата/ питам я аз "къде се губиш",а -тя правих си операция на носа.Бау точно това ли трябваше да чуя ?тя изглеаждаше отлично на месец и нещо ..веднага започнах да я разпитвам ..кой ,къде ,как..Професор Цветков , беше нейният отговор/нали все чета тука ,не го бях срещала,а и знам ,че не се препоръчва/ но веднага взех телефона. Пак четене ,четене..отивам на фитнес ,а тя ме пита какво става запази ли си час,какво чакаш да се оперираш като стане жега ли... и така обадих се аз и запазих час за консултация.Много ме беше страх дори от консултацията,преди да се запиша цял ден гледх клипчета с операции.....В момента в който влязох в кабинета той каза:изкривена носна преграда,а аз отивам щото за визия.консултацията беше изчерпателна,той отговори на всичките ми въпроси и се държа професионално.Тругнах си и се замислих над тая преграда и че не нося грозния нос на баща ми,а просто имам проблем..години ме болеше глава,спях с отворена уста и сутрин голямо духане.. и така след ден размисли се обадих за час за операция.Много бурзо се сдобих с час след 7 дни.Шок,но приех,какво да чакам,щом имам проблем.Тези 7 дни бяха най-кошмарните минаваха толкова бавно ....че незнам ,а аз отвътре нямах търпение...
Дойде деня на операцията ,отпечатах 5-6 снимки на носове ,които харесвам и газ към болницата с изледванията и всичко,настаниха ме в 10..операцията беше в 15и20.. видях се професора 10 мин преди оерацията да му покажа снимките и облякох сините дрехи,беше адски страшно да ида и да легна там / за всичко друг някак си бях подготвена заради форума/ лягам аз ... 2 часа след операцията се събудих в стаята с гипс на носа и бушон в лицето,нямаше болка,но не е и разходка в парка,ноща беше дъъъъъъъъъъъъъълга.На следващия ден се прибрах.С гадните тампони и гипса ,обезболяващи и антибиотици.5 дена с тия тампони полудях,само през устата се диша-ад..болка няма /като пиеш обезболяващи/ и така днес ми махнаха тампоните и ми смени гипса,видях носа ,но понеже съм нещо между ленивец ,катерица с фъстъци и пуяк, не възприех лцето си,но носа само по себе си ми се видя красив.Професора е много внимателен и обран и не е от онези дето много говорят.сега до понеделник ще съм с гипс и после ще видим..но знам ,че ще бъдр по-добре от преди ... това е от мен за сега --вече и аз съм тунинг
Отговори с цитат