Виж само едно мнение
  #1194  
Стар 16th July 2013, 08:36
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Мечта, да отговоря на въпроса ти не ни ли е било страх, че нещо може да се обърка - разбира се, при всяка операция нещо може да се обърка. Според мен няма никакво значение дали си в БГ или в чужбина, при интервенция всичко може да се случи. За съжаление мисля също така, че е по-добре да си в чужбина - в много отношения специалистите им са по-добри, а за условията и апаратурите им да не говорим.

По отношение на др. Авшар ще изкажа личното си мнение - определено отношението му е неприятен шамар за Рими и е некоректно. Моето мнение е, че пластичните хирурзи са лекари за цици и липосукции, колкото и да е прехвален, не бих му поверила носа си, за това аз отидох при УНГ специалист. Рими, много жалко, че след тази маса пари не можа да ти възстанови носа така, че да няма нужда от хилоруон. При Раби не беше ли подобен случая? Нали Илхан и присаждаше хрущял, понеже и беше прекалено издълбан между очите?

По отношение на това доколко са добри лекарите е наистина рано да се каже, незнам дали Кларисина не визира мен за несполучлива операция, но което и момиче да е, искам да кажа, че всички сме прясно оперирани и имаме смелостта да постваме снимки с трансформациите ни и още на никоя от нас носовете ни не са приели окончателната си форма, за да казваме дали е успешна или не. Поне аз нямам отток между веждите месец след операцията, както се оплака момиче, оперирано при БГ специалист, нито имам странни издутини, калцирания и оттоци, както са съжаление чета, че имат момичета, оперирани тука.
Отговори с цитат