Виж само едно мнение
  #1198  
Стар 16th July 2013, 17:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Само като прочох израза "не е позициониран добре" и ми става ясно, че самата ти се чудиш какъв кусур да намериш, че просто да контрираш хората. За теб какво е добре позициониран нос?!?!?! Чувала съм за асиметрия, вдлъбнатини, кривини и т.н., но за "не добре позициониран нос" никой не е чувал. Говори точно и ясно- на кого какво ТОЧНО не харесваш, а не двусмислено да загатваш някакви измислени кусури на някого, който дори не посочваш. На мен не ми пука, ако изкритикуваш моя нос, например. Аз си го виждам, че е супер и каквото и да му намериш, ще знам, че са пълни глупости- хич няма да ме притесниш, честно. Ама мани ме мене- аз виждам и другите момичета и ми е интересно на тях какво не харесваш?!?! И ми се струва, че в желанието си да си напук на положителните мнения, говориш, колкото да не заспиш. Уважавам всякакви мнения, но да са придружени с адекватни аргументи. Чета ти коментарите и оставам с впечатление, че нямаш никаква идея от медицинското ниво на държавите. Първо- ако Англия не е в първите 15 в световен мащаб, би ли ми казала според теб (защото явно е лично мнение, а не на база извлечена статистика), кои са те? Второ- говориш за някакви застраховки и обезщетения....кой себеуважаващ се хирург ще ти даде гаранция за перфектен резултат и то при ревизия?!? Абе изобщо ти правила ли си си проучване на хирурзите по света? Понеже имам самочувствието да кажа, че в Европа и Америка съм прегледала резултатите на хирурзите, добри в ревизии, ще ми кажеш ли някого, който има перфектни резултати??? Ако ми посочиш такъв, си в пълен разрез с перфекционизма, защото такъм НЯМА. Изобщо картинката е малко като лисицата и киселото грозде... ако ме разбираш (да ти обясня на твоя неясен език). Иска ти се, ама не можеш!!!
БРАВОООООООО
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат