Виж само едно мнение
  #1199  
Стар 16th July 2013, 17:32
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Ще отговоря набързо започвайки някак от средно странично
Перфекционист съм в делата си ! За носа не съм търсила, защото за 1мм наляво или надясно не бих рискувала да се обезобразя, да доста суетна съм, но не съм самоубиец (харесвам го и изглежда много по-хубав от тези на всепризнати красавици-това без грам самохвалство и пр. - само за сравнение и яснота)!

Нещо пак четете, като чели седите на таралежи! Никого няма намерение да ОБИЖДАМ и никога не съм го правила!!!

Нелс, сега нямам време, но в доста теми препоръчваш да се търси вариант навън, а човек трябва да е тъпанар, за да не заключи, че намекваш и за Турция, предвид, че си доволна за себе си!

Аз лично от видяното не препоръчвам на този етап турските специалисти, това е мое мнение и аз има право да го изкажа, защото масово хората се хвърлят в нещо и после си скубят косите!

Раби, прекалено лично си го приела - от нослетата само на Рими и Нелс ги познавам, другите само поглеждам снимките и не се затормозявам да запомня, кое е твоето и кое на Гуна, Мара и др.. ( и не мисля въобще да ти отговарям на тия пълни с жлъч и негативизъм творения)


Ето това е и моето мнение "Комплекс на човек, който се харесва, трудно се наслагва"
Къде видЕхте, че искам да вменявам комплекси и обиди просто на идея нЕмам?!
НЕПРИМИРИМА съм обаче, когато пре....таковат някого, вие ако го приемате ваше право!
(с гл.букви не крещя-подчертавам)

Последно редактирано от klarisina : 16th July 2013 на 17:35
Отговори с цитат