Виж само едно мнение
  #9  
Стар 8th February 2017, 03:33
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Аliona, всеки си има мнение и не искам да споря. Всички разбрахме, че ти си пострадала от Асенов и искрено ти съчувствам за което, но това не ти дава право категорично да отсичаш, че всички български хирурзи са пълни некадърници. Това не е така. Сигурна съм, че е имало разочаровани пациенти, но с очите си съм виждала и много хубави резултати. Вярно е, че в Турция на 100% е по-безопасно и правят не просто хубави, а в повечето случаи СТРАХОТНИ носове, но нека да не забравяме финансовия фактор, който също не играе малка роля. До преди няколко месеца ти също обмисляше консултация с Йорданов, не знам защо изведнъж така си обърна мнението за българите като цяло. Да, за ревизия - категорично Турция. Но за първа операция смятам, че и нашите биха се справили, особено ако пациентът няма нереални очаквания за съвършен нос. Другият ми апел към хората е да се оперират само ако имат реален дефект на носа, а не просто от каприз, както примерно Емануела каза в Биг брадър, че иска да си пипне носа. Направо ме потресе.
И все пак не вярвам, че някой ще отрече, че ако teodoraatanasova се беше оперирала при Джамбазов, Йорданов или Енчев, на 90% щеше да получи нормален нос (не задължително съвършен, но поне нормален). Важно е хората да знаят кои са топ имената в България, ако нямат възможност да се оперират в чужбина! В противен случай ще се доверяват на разни безизвестни касапи и ще имат немислими проблеми!
Teodoraatanasova, още веднъж съжалявам за случилото се и не губи кураж! Не забравяй, че един нос не е достатъчен, за да си красив, затова се постарай да запазиш самочувствието и увереността си. Стискам палци да получиш мечтания от теб нос и да забравиш за това кофти преживяване.

Последно редактирано от evi07 : 8th February 2017 на 03:36
Отговори с цитат