Виж само едно мнение
  #2976  
Стар 29th May 2017, 01:15
mariana__m mariana__m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,

Да споделя мнение от моята операция при д-р Илхан. Бях писала в предишни постове.

Оперирах се февруари и резултата ми е доста разочароващ. Мисля, че ще съм първия куриозен случай, който след Турция ще ходи на ревизия в България или при д-р Авшар, ако някой ден събера сили и пари за втори дубъл на този цирк, в който съжалявам, че сама се забърках.

Имах нужда само от корекция на гърбица, в анфас се харесвах. Според него беше проста операция, без разрез, при която трябваше да изпили гърбицата на носа и да добави малко хрущял над нея, защото там беше доста ниско, без корекция върха.

Резултата е, че като че ли е уплътнил носа ми в най-широката и високата точка и сега изглежда по-широк и някак голям за лицето ми. Сложил е много хрущял над гърбицата и това много променя изгледа ми, удължава носа ми. Още на консултацията преди операцията го направи същото на фотошоп, казах му, че така не ми харесва, оправихме го както ми харесва и уж се разбрахме. Но в тази навалица и бързане при него, консултацията беше 10 минути сигурно, не знам изобщо какво е запомнил.

На консултацията след операцията, когато ми свали лонгетата, имаше малко хора в кабинета и за пръв път имахме спокоен разговор, в който ми пообясни малко повече неща и тогава ми каза, че над гърбицата е било много ниско и е сложил 3 слоя хрущял, което се равнява на 4.5 - 5мм. Учудих се много и попитах не е ли твърде много. Каза, че било станало супер... да ама не. Направо ми пречи на видимостта. Освен това имам и дупка от едната страна. Там, където беше гърбицата централно като че ли вече нямам кост, а съм останала по хрущял. Костта е много несиметричо изрязана и от дясната ми страна си е дупка, над която имам някакъв остатък от гърбица (или нещо друго) и прави полу-профила неприятен. Освен това носа ми е някак като накълцан, неравен, неестествено. Не се забелязва от самолет, но мен ме дразни. Гърбицата поне беше естествена, а сега съм все едно след странно счупване между очите, като боксьор. В профил съм добре, но в анфас и полупрофил не.

Очевидно бавно се възстановявах, но се опитах да стоя във връзка с него. Не стана. Назначил си е една рускиня Женя, която да е лице за връзка с българките. Нещо като куче пазач. Страшно некомпетентна и с нулево отношение към клиент. От 10 въпроса, които й изпращах ми връщаше едносрични отговори. Писах й в whatsapp, преследвах я да ми отговори сумати дни. Само ми отговаряше, че всичко е нормално, щял да спадне носа. Последния мейл започнах с големи букви, че искам отговор от д-р Илхан. Нищо. Пак Женя ми отговори, че доктора бил казал да си тествам хормоните на щитовидната жлеза, защото съм била много подута...виждаш ли все едно няма общо с операцията. Тествах ги, супер са си. Отговор на въпросите ми няма. Накрая след мой злобен отговор ми прати телефона на доктора. Така и не му звъннах. Уморих се, предвид това отношение. Какво ли ще ми предложи или каже, така или иначе не мисля, че мога да му се доверя за ревизия. Уж трябваше да се видим през април в София. Записах си час при Мартина/Chocolate какъвто бил процеса според Женя. Април стана май, май свърши - ни вест, ни кост. Може и да е идвал, не знам. Опитвам се да разбера какво е правил с носа ми, на епикризата има някакви общи приказки, които са някакъв стандартен текст на турски. Разбрах го по твърдението, че има разрез на колумнелата, а аз такъв нямам...Така или иначе единствената, която ми обясняваше нещо в Турция беше Джансу...може би трябваше нея да издиря.

Който иска снимки, нека ми пише на лични.Опитах се да кача една, но не успявам.
Успех на вас...Аз съжалявам, че се подложих на това. Мъжа ми беше супер против, изпокарахме се, изхарчих куп пари. Надявах се, че като отивам в Истанбул шансът от разочарование е много нисък. Явно не ми е писано да си харесвам носа в този живот.

Последно редактирано от mariana__m : 29th May 2017 на 01:23
Отговори с цитат