Виж само едно мнение
  #350  
Стар 10th July 2011, 09:36
Аватара на Златокоска
Златокоска Златокоска не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Здравей,

Благодаря за бързия отговор.
Писах по и-мейла на английски. Изпратих снимки най-различни, за да може да види възможно по-добре. Може би след около максимум седмица ми отговори. Единственото нещо, което ме попита е дали имам някакви заболявания за да прецени дали ще е възможно да се подложа на операция. Незнам в подробности какво е необходимо да се направи за носа ми. Не сме и говорили, а и след това което видях (по снимки на момичетата от форума) съм силно впечатлена и за първи път изпитвам доверие за такава интервенция. (До колкото сама виждам, трябва да се махне гърбица.. да се скъси, да се направят по-малки ноздри и изцяло да се смени формата му).

Носът ми не изглежда добре, но и не ми е създавал някакви сериозни комплекси и ако трябва да съсипя здравето му, за да изглежда съмнително добре - не бих се наела с интервенцията. Но това което видях тук е наистина на друго ниво.. Няма нищо общо с всички останали снимки по форума, където видимо се маха основно гърбичка и до там.. остава се дължината на носа + ноздрите и цялата му непривлекателна форма.
А това махане на гърбицата е съпроводено до такова пилене, че носа изглежда дори грозно вдлъбнат....

Нямам определена дата тъй като все още аз самата не съм потвърдила. Исках да знам подробностите, както и все още нямам идея кога ще имам възможност за отпуска. За това е важно да знам колко време ще ми е необходимо и реално дали ще успея да го получа.

Колко време мина до махане на лепенките? 2 седмици достатъчни ли са? Идеята е, че работя всекидневно с поток от хора.. иииии наистина ще е некомфортно, ако изглеждам зле. Не е като да си в офис (или подобна среда) и единствените, с които да трябва да се съобразиш да са колегите ти...

Последно редактирано от Златокоска : 10th July 2011 на 09:49
Отговори с цитат