Виж само едно мнение
  #14  
Стар 31st October 2011, 08:53
madg1rl madg1rl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 9
Exclamation

Здравейте, пак съм аз. Пропуснала съм да отговоря на някои от въпросите ви. Ето малко данни за мен:
Висока съм 168 см., тежа 63 кг, но ако сравнявам с теглото на нормалните ми връстници и вида им според него, изглеждам по - скоро като 58-9 кг .
Напоследък задържам много вода... Което също е причина за покачване на теглото. Менструация имах последно през август тази година....... Откакто спря да ми идва цикъла, от тогава започнаха и проблемите с теглото, и всииичко останало... Ходих на различни гинеколози, лекари и прочее. Пролактина ми е в норми, всички хормони, свързани с щит. жлеза също са наред. Определено не успявам да се наспя, знам, че НЕ Е хубаво, но все пак правя ВСИЧКО по силите си, за да го оправя този проблем.
Хранителният ми режим се основава на една определена схема: сутрин - високо въглехидратна закуска, обяд - повече зеленчуци, месо, може филийка - две пълнозърнест хляб, вечер - почти никакви въглехидрати. Може зеленчуци, месо, яйца, но без никакъв хляб. Всичко в менюто ми е приготвяно без мазнини. Тренировката ми е напълно обичайна - 10 мин загрявка, 50 мин упражнения ( за долна или горна част, в зависимост от това какъв ден ми се пада ) и 30 мин кардио накрая.
Подложена съм на огромен стрес вкъщи, както и навън, но в последно време и стреса ми намаля. Опитвам се да бъда по - спокойна, дори започнах да практикувам йога вкъщи, което, впрочем, доста ми помогна.
Моля, моля, посъветвайте ме как да постъпя? Имам много голяма нужда от помощ

Последно редактирано от madg1rl : 31st October 2011 на 08:56
Отговори с цитат