Виж само едно мнение
  #17  
Стар 1st November 2011, 08:51
madg1rl madg1rl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 9
Exclamation Уф :(

Преди бях на режим - Ниско въглехидратна, високо мазнинна диета. Не се получи. След това минах на ниско въглехидратна, но с малко мазнини. Пак не стана. Сега съм на режим, в който приемам вкл и въглехидрати, и мазнини, но тях ги приемам сутрин. Не е проблема в начина ми на хранене, нито в начина ми на трениране. Изключииииително добре съм запозната с абсолютно всичко, което ми е необходимо, за да вляза във форма, приятелят ми е фитнес инструктор все пак... С негова помощ добих знания, които даже повечето фитнес инструктори не притежават . Относно "неприятната ситуация" на момичето от предпоследното мнение: едно е "нередовен цикъл", друго е ПЪЛНА липса на такъв. От август месец въобще не ми е идвал.... Освен това - да качвам по килограм седмично, на фона на усилията, които полагам, не е "малко неприятно"....
П.П. Не изисквам от вас да ми дадете диагноза за това какво ми е, а просто да ме посъветвате как да постъпя... Не го забравяйте. Благодаря на всички, които се опитаха да ми помогнат! Страхотни сте
Отговори с цитат