Виж само едно мнение
  #50  
Стар 13th October 2017, 02:16
LadyJuly LadyJuly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 8
По подразбиране

Пиша тук , за да помогна и на други момичета, които искат да се сдобият с естествена коса, но не са попадали на качествен продукт на добра цена. Преди шест месеца си купих коса от един сайт, който случайно ми попадна в интернет пространството. Убедиха ме , че косата е естествена и хубава.

Взех я , но след второто измиване косата се заплете и стана на нищо. Нямаше какво да направя , желанието ми за допълнителна коса изчезна.

Преди три месеца имах повод , поканиха ме за кума на сватба на моята най-добра приятелка. Фризьорката ме посъветва ,че за прическата, която съм харесала ще ми е нужна допълнителна коса. Разказах и на каква коса съм попаднала и тя ме посъветва и препоръча да си взема естесвена коса от тук https://prettyzone.net/extentions.

Косата пристигна бързо и много ми хареса . На сватбата изглеждах страхотно, прическата ми стана много добре, всички го забелязаха. Вече трети месец ползвам косата, като понякога я изправям или къдря. Косата е в същия вид, в който я получих. Много съм доволна и наистина препоръчвам сайта. Сигурна съм, че много момичета се чудят от къде да си вземат екстеншъни. Пазарът е пълен, но на малко места се намира качествена коса.
Отговори с цитат