Виж само едно мнение
  #2236  
Стар 12th October 2015, 22:43
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Имам малко време и затова пиша набързо, а тези дни повече.

Имам молба от името на д-р Илхан- той ме помоли да напиша, че не работи и не е оторизирал никой от този форум да го свързва с пациенти за момента.
Ако си записвате консултация при него, уверете се, че го правите чрез неговата асистентка Cansu на имейл info@rinоplasti.com.

Можете да му пишете и на фейсбук страницата, но в никакъв случай не се доверявайте на Айше от форума. Оказа се, че лъже, че записва консултации и операции при Илхан и впоследствие в последния момент сменя версията и препоръчва неин лекар. Илхан дори не я познава. Явно навремето е довела момиче наиме Даниела (според думите на негов приятел, но дотам, Илхан изобщо не знае коя е) - Тя не работи, не познава и не комуникира с Илхан!

След като установихме, че консултацията на един /а потребител /ка тук e била измама, Илхан реши да се обади на Дилбер и на Ташкин по въпроса и истината излезе наяве - Айше казва по-високи цени за операциите и прибира разликата за себе си, лъжейки и крадейки от пациенти и хирурзи. Това е причината Дилбер да не работи с нея и това обясни днес на Илхан като каза, че мами хората и се възползва от тяхната болка и несигурност - не знаят езика, не познават страната и града и са напълно зависими, от това което им казва.

И тъй като виждам как тя започна да отблъсква хората от Дилбер, а и от Илхан явно и да привлича към който й изнася на нея, мисля, че е хубаво да го има тук черно на бяло- имайте едно наум! Само й вижте публикациите - пише във всички форуми - и в мамото и всякакви пластики, операции и интервенции..

Айше, ако четеш - това се нарича измама! Лъжата винаги излиза наяве. Ужасно е да се възползваш от слабостта на хората и дори да се изкарваш бяла, добра и безкористна.

Последно редактирано от DanKem : 12th October 2015 на 23:29
Отговори с цитат