Виж само едно мнение
  #2240  
Стар 13th October 2015, 19:26
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте и от мен! Вероятно не ме помните, не бях в България няколко месеца и нямах време да влизам във форума, но започвам да чета всичко, което съм изпуснала! Накратко за моята история - февруари месец миналата година се оперирах при Емил Георгиев и естествено резултатът беше неуспешен. Наложи ми се ревизия, за която избрах Илхан. Минаха 8 месеца от втората операция и съм много доволна! Който има желание, може да ми пише на лично съобщение, ще изпратя снимки. Лично за мен за ревизия той е най-добрият вариант, има най-много опит в тази област.

Друго нещо, което искам да ви разкажа. С DanKem бяхме заедно на консултация при него миналата седмица. Аз, съответно за контролен преглед. Поради големия интерес към него от България, Илхан има нужда от човек, който говори български и английски, за да улеснява връзката между него и българските пациенти (т.е. да записва часове за консултации и операции). Помоли ме аз да съм посредникът и да ви свързвам с него и неговата асистентка. Ситуацията с измамата на Айше много го разстрои, затова ще се опитаме да избегнем подобни недоразумения. Скоро ще направя и българска фейсбук страница - превод на английската. Изрично ме помоли да не го рекламирам тук, а само да улеснявам връзката между вас и него. Ако имате някакви въпроси, свързани с консултациите, операциите и престоя в Турция, може да ми пишете на titi_8323@abv.bg, или ако имате вайбър може да ми се обадите на 0877909255, ще се радвам да ви бъда полезна!

Последно редактирано от Chocolate9 : 13th October 2015 на 20:59
Отговори с цитат