Виж само едно мнение
  #79  
Стар 30th April 2006, 20:41
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazed_insanity
Truth, mnogo se radvam,4e vsi4ko pri teb nai-posle se e opravilo!
v1preki tova, ne moje6 li da obqsni6 to4no kakvo sa ob1rkali v klinika Malinov i za6to to4no si zagubila doverie v tqh? pitam te za pove4e podrobnosti,za6toto znam s1s sigurnost,4e dosta ot bg pop folk "zvezdi" sa se pravili tam. po princip ne haresvam tozi vid muzika, oba4e tezi koito znam 4e sa se operirali tam,naistina izglejdat mnogo dobre...
На звездите мога само да им пожелая да изглеждат все така добре. Аз не мога да кажа доколко рекламните слухове, които интензивно се пускат за тази клиника са истина, единственото за което мога да говоря е моя опит там, както и опитът на хора, които познавам.

Подробностите разказах вече на когото трябва на лични. За съжаление, аз не мога да препоръчам тази клиника. Познавам поне още две жени, които са недоволни и са имали проблеми с това място. Едната е млада жена от Пловдив, която е била подобен случай като моя, макар и не толкова фрапиращ. Другата е моя приятелка, голяма бизнесменка, която си прави корема там - липосукция с абдоминопластика - на три пъти, защото едва от третия път получи резултата, който искаше. (Плати си и за трите пъти жената.) Сега тя за всичко ходи при Бояджиев и не може да го нахвали.

Моето мнение за клиниката е, че там се работи лошо. Също, независимо колко подчертано любезен и галантен е Ефремов с клиентките, моето впечатление от всичките ми манипулации там е, че той е не само слаб, но и небрежен хирург. Всеки има право на мнение и такова е моето мнение по въпроса. Нямам за цел да влияя на никого, но просто аз това съм видяла, това и казвам. Възможно е други клиентки да са останали с по-добри впечатления.

Успех и късмет от мене
Отговори с цитат