Виж само едно мнение
  #80  
Стар 30th April 2006, 21:28
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране moiata operasia

Zdraveite mili momi4eta1 iIskam da spodelia moiata istoria .Az sa6to si pravih operasia pri Lubomir kaludov-i to dve!Imah garbisa i iskah da ia niama ,no toi mi kaza 4e 4ipite nosove pravili 4oveka da izglejda glupovat ,i zatova ostavih v negovi rase vsi4ko.VSE PAK TOI E SPESIALISTA I BI TRIABVALO TOI DA ZNAE PO DDRE KOE I KAK DA SE POPRAVI1sled operasiata se 4uvstvah vse edno sam pregazena ot vlak-imah 4uvstvo 4e glavata mi 6te exploadira!!!kakto i da e az biah 6tastliva 4e 6te imam malak nos i biah re6ena da ponesa vsi4ko!NO ZA MOE NAI GOLIAMO U4UDVANE SLED 5 MESESA NOSA MI STANA PO 6IROK OT KOLKOTO BE6E .STRUVA6E MI SE 4E GARBISATA IA NIAMA ,NO NE BIAH SAVSEM UBEDENA! OTIDOH NA PREGLED I DOKATO PREZ SIALOTO VREME TOI ME UBEJDAVA6E 4E VSI4KO 6TE SPADNE I 6TE SE OPRAVI SEGA RE6I 4E NE E DOVOLEN OT RABOTATA SI I MI PREDLOJI DA ''POPRAVI STORENOTO''az estestveno se saglasih ,za6toto ne mojeh da se gledam taka!!!sled vtorata operasia nosa mi e spo goliama garbisa ot predi!!!!! osven tova nozdrite mi sa za6iti na krivo i az sam po sasipana ot vsiakoga!!! ne moga da proumeia kak s vseki izminal den nosa mi pridobiva novi stranni formi!NEZNAM !AZ LI SAM DEFEKTNA NE6TO ILI VE4E SAM SE VMANIA4ILA .....ve4e mislia za treta operasia ,no niamam nikakva idea kade i pri kogo!strahuvam se !
Отговори с цитат