Виж само едно мнение
  #9  
Стар 6th November 2012, 16:48
anonimen89 anonimen89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Всъщност нямам предвид себе си, а хора, които наистина не са имали никакви сексуални контакти и които страдат от това. И да, сигурно е, че са кондиломи. Лекарят на момичето се е втрещил като е видял, защото тя е девствена и никога не е имала приятел. Когато са се появили кондиломите, тя не е обърнала внимание, защото си знае момичето, че като няма сексуален живот, не би трябвало да има нищо притеснително. Обаче след няколко месеца забелязва, че те започват да нарастват, както и да стават все повече и повече. Отива на лекар и лекаря изпада в потрес, защото е ясно, че момичето няма как да е лепнало генитални брадавици по полов път. И така започнахме да се ровим и да четем и се натъкнахме на други хора, които по същия начин имат този проблем, без да водят или да са водили изобщо полов живот. За това аз си правя извода, че този вирус мутира със страшна сила. Или има вече толкова много хора, които влачат тия кондиломи и не си обръщат внимание и не се лекуват, че заразата е толкова голяма, че може да се лепне едва ли не и от обществена тоалетна. Знам ли вече какво да си мисля. Лекуващият лекар на момичето не може да даде никакво обяснение за това. Аз си обяснявам само по този начин нещата. За това и зададох този въпрос, защото наистина не мога никак да си обясня как се е случило това нещо.

Последно редактирано от anonimen89 : 6th November 2012 на 18:48
Отговори с цитат