Виж само едно мнение
  #1706  
Стар 28th March 2017, 23:44
Аватара на Lina666
Lina666 Lina666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 3
Question Д-р Йорданов или д-р Бенчев

Здравейте , някой наскоро да си е правил операция при този лекар?Тази година и по-конкретно ( Юли ) смятам да се подложа на такава операция. Изчетох доста , но смятам, че при д-р Йорданов и д-р Бенчев техниката е по-нова , обменяли са опит при д-р Дилбер ( който всички знаем е светило в тази област) , цената също е решаващ фактор , който ме насочи към тях. Единствената информация с която разполагам е всичко ,изчетено от форума. Д-р Йорданов и д-р Белчев нямат актуални снимки на извършените от тях ринопластики , което още повече затруднява моят избор. Ще съм много благодарна на момичета , които са се оперирали при някой от горепосочените да ми пишат налично или отдолу като коментар и да ми разкажат за своите добри или лоши (въпреки че се надявам , всяка една операция да е минала добре , защото никой незаслужава да го осакатят с неуспешна операция) преживявания , впечатления и какво/кого биха ми препоръчали. Също така ще помоля за снимки (на лично съобщение разбира се). Сигурно някой ще попита за моят случаи и без да спамя по-нататък ще кажа сега. Първият въпрос, който Ви е хрумнал е защо не се оперирам в Турция при д-р Дилбер. Разбира се причината е финансовото положение и езикова бариера. Затова и се насочих към български хирург и след като изчетох повечето форуми от последните 2 години подплатени тук -там с фотографски материал се спрях на тези двамата. Отностно мен или по-конкретно моя нос (защото той е важен в случаят) това ще ми е първата пластична операция, дишам си нормално и нямам здравословен проблем , но е по-хубаво УНГ специалист да направи такава важна операция.Като дете моят нос си беше много хубав с извивка и впоследствие от няколко удара му се появи гърбица ,която е по-издута от лявата страна. Искам да поправя това т.е да махна въпросната гърбица и да вирна малко нослето. Идеалът ми е ,като на момичето от тази снимка . 153c21116551e420e954ea8f82dde7fe.jpg
Отговори с цитат