Тема: АкваСорс
Виж само едно мнение
  #20  
Стар 10th June 2010, 19:21
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране Marisabela

Пробвала съм и двете фирми мила и съм много доволна,но не мога да кажа,че Вижън са 3 пъти по силни-то това зависи от концентрацията (мг) на самите съставки вътре.Естествено,че ако си купя опаковка и пия по 3 хапа ще са по-силни я или ако си взема витамин А 5000IU или 1500 IU.Всичко е до мг и двете фирми са качествени с натурални (несинтетични) витамини. Чета из форума,4е си твърдо си за Вижън продуктите,но това не значи,че те са единствените натурални с до 100% усвояемост.Щом даден продукт е натурален(и Вижън и Аквасорс),то той има пълна усвояемост от организма.Нали така?Не може да казваш,че само те са "3 пъти по-силни и до 95% усвояемост".И двете фирми са с натурални продукти така,че,който и да изберете няма да сбъркате.Все едно да спорим сирене или кашкавал. И двете са направени от едно и също.И още веднъж много благодаря Marisabela за продукта на Вижън (Nature tan), който ми препоръча в една друга тема.Ако имаш впечатление от други несинтетични хранителни добавки ще се радвам да пишеш :P
Отговори с цитат