Виж само едно мнение
  #862  
Стар 10th March 2010, 19:53
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
rocksteady, много ти благодаря !

Аз днес се отклоних, понеже имахме семейна обядо-вечеря за изпращане на вуйна ми от Бг. Пих малко вино - това е .

Иначе хапнах месо, сухо свинско ама наистина сухо. Малко риба по-късно, зелена салата и няколко кубчета сирене.

Стига сте се карали, заприлича на заядливите теми в раздела за секс ... Хич не ме гледайте мен, че се разправям. Това не значи че не харесвам или уважам някой, ама не ме познавате, че да знаете. Просто си споря . Айде няма да споря за глупости вече, ама да не виждам последвали зли постове
Няма :P Jaynee,винцето хич не трябва да те тревожи :P И аз докато бях на диета си позволявах доста често вечер по 1 чаша,но не оказваше проблем даже вчера четох статията в сайта "По-слаби с чаша вино" и съм склонна да вярвам,че е така :P И от познати съм чувала,че помага за разграждането на мазнините,а и е най-нискокалоричния алкохол :P

Аз тая вечер си хапнах обилно и вкусно,даже ми е леко тежичко сега,но трябва си да се хапва и повечко от време на време Пъстърва с много зеленчуци (моркови,гъби,патладжан,чуш ки,лук,домати,кисели краставички) и зехтин на фурна..мммм...нямаше такава вкусотия,но беше и със сол и черен пипер :P
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат