Виж само едно мнение
  #19  
Стар 8th April 2009, 15:17
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Да, при нея.Аз отидох да видя тя какво ще ми каже за мезотерапията дали ще заличат дребните бр.на брадата и лекото увисване от двете й страни (за да преценя дали да я продължавам-правих 1проц.)
Тя ми обясни и предложи "склуптра" от обясненията й разбрах ,че аз точно това искам (прочети в сайта й за "склуптрата"). Сложи ми и на назолаб.гънки к-на ( но не знам каква и за това питам каква марка ползва ), контур на устата за изглаждане на бр.над устата и с нея ми третира един белег и ботокс. За резултата от склуптрата за сега не мога да кажа , защото 6 седмици след първата процедура ( през което време организма започва сам да произвежда колаген ) се прави долната част за да се прецени колко се е опънало лицето нагоре и от там и колко количеството ще е нужно за долната част, трайност 2 год.От другите манипулаций сами знаете, че ефекта е отличен ( само да можеше и да е по дълготраен)
Доволна съм и чакам с нетърпение да минат 6-те седмици , за долната част, по големия ми проблем е там , тогава ще повтори пак контура на уста и белега. И чакам с удоволствие да съм с видим прекрасен ефект, много е важно и да усетите ,че това е Вашия лекар.
Отговори с цитат