Виж само едно мнение
  #320  
Стар 4th April 2011, 18:28
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
Виж ся може да не блестиш с академичен ум но понеже си добродушна ще ти обясня за какво става дума
Просто някои хора са с закостеняло мислене и именно те бяха хората които сложиха общия знаменател или щом сте (стари) моми значи няма кой да ви чука и в един момент когато вашите камъни бяха хвърлени в вашата (на бракуваните) градината изведнъж настръхнахте
Истината е че за да имаш пълноценен и разнообразен сексуален живот не е задължително нито да си омъжена , нито да си свободна Можеш да си женена и мъжът ти да не те ебава за слива , може да си ''свободна'' и да водиш много по активен живот (тук едно пояснение специално за теб активен не значи с много мъже ) както и обратното Така че нека мислим преди да пишем
само дето съфорумничката нямаше в предвид точно това, не говорехме за активен, а за разнообразен, както и за това, че Миленка обича да и "скачат". Аз попитах какво според Миленчето е разнообразен сексуален живот на свободна жена и потребността на същата да и скачат, пък тя взе да разсъждава мъжа ми как се Разнообразява и аз колко съм комплексирана
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат