Виж само едно мнение
  #55  
Стар 15th August 2008, 14:20
Аватара на geri.etoile
geri.etoile geri.etoile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 54
По подразбиране

Не може да се работи с друг продукт, но чак пък да вдига цените не съм забелязала. Не е някакав скъп консуматив. Общо взето се движи на цените на други подобни процедури. А и все пак си е иновация с отличен ефект. Пък има и друго. После поддържащи процедури ако има нужда се правят след 12-18 месеца по една- две да речем. Повечето апарати препоръчват една процедура месечно! А и при иглената мезотерапия примерно филърите и препаратите са на безбожни цени. И в зависимост от доктора който те боде се взимат различни пари за услугата. И не е и сигурно на какви филъри попадаш. Преди седмица ми се оплака една дерматоложка. Била е при нейна колежка да и пробва новите филъри. Ефекта е бил 4 дневен!
Тук въпросните фирми не случайно са направили и апарат и препарат - за да е сигурен ефекта!
Доколкото знам пък антицелулитните ампули не са на цената на филърите много по-ефтини са.Но е факт че за антицелулитна мезотерапия количеството ампули е което трябва да се закупи е доста по-голямо.И всичките убождания ... неприятно е.
Все пак нали основната идея е да бъде заменена мезотерапията
Отговори с цитат