Виж само едно мнение
  #103  
Стар 20th April 2006, 13:24
aivy27 aivy27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 26
По подразбиране

Браво lila,стискам ти палци и се радвам на успеха ти!
Ще ми кажеш ли този зелен чай с лайка, откъде да си го купя?На някоя марка чайове ли е или ти си го правиш?Мисля че май Twinings го имат,но не съм много сигурна или пък Pickwik /ако въобще така се пише /.
Това че изпадаш в депресии е нормално когато гладува организма ти и аз съм така.Настроението ти се сменя през 5 минути.Нямаш сила и си като отнесена.Постоянно искаш да спиш и да лежиш.На мене психиатърката за това ми предписа да пия Ципралекс.Той повишава нивото на хоромона на щастието - серотонин и се чувстваш по-добре,успокоявате.
Аз например като вляза във фаза тъпчене-повръщане,така се изнервям и в такава депресия изпадам,че дори и на работа не мога да отида.Не мога да се движа,не мога да говоря нормално с хората,не мога да се концентрирам върху работа.Имам чувството, че мозъка ми спира да работи.
Дръж се,желая ти успех от все сърце.Много внимавай как тръгваш да се захранваш,мисля че трябва да е само със отвара - зеленчукова,ама без зеленчуците,без сол.После май беше по половин варен картоф или нещо подобно,не съм въобще сигурна.Все пак чакам положителни отзиви.
Отговори с цитат