Виж само едно мнение
  #214  
Стар 14th April 2011, 13:41
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
multiple честито и със здраве да си ги носиш. Аз пребивавам в този форум от 2008 година и съм изчела абсолютно всички постове касаещи мамопластиката. Прочетох и добрите и лошите отзиви за хирурзите. Абсолютно си права за горенаписаното. мен от самата операция въобще не ме е страх, но се страхувам да нямам проблеми след това, защото нямам възможност за реоперации. За Живко Кънев специално се разрових в нета, търсейки отзиви и то негативни най-вече. Честно казано за сега попадам само на доволни пациентки от него. Отначало бях доста скептична, заради по-ниските му цени, но като гледам резултатите по снимките той прави страхотни гърди. Бях се насочила към Тепавичарова, но за при нея трябва доста да почакам докато събера нужната сума, а за при Кънев мисля, че ще съм готова до края на годината със парите.
Продължавам да твърдя, че и най-добрият лекар все нещо някога е оплескал..
Така че имаш гащи носиш Все пак това е разкрасителна операция, а не животоспасяваща например, така че рискът си го носим; затова и преди самата операция подписваш документ за информирано съгласие, с което гарантираш че си запозната и приемаш евентуалните рискове при подобна интервенция.
За доктора - работи максимално внимателно и професионално и не претупва, както някои прехвалени негови колеги, за които сигурна съм им е все едно дали ще си ти или следващата. И според мен това ги прави по-рискови в смисъл не че не умеят, а че подценяват понякога ситуацията или поемат повече натовареност отколкото е в капацитета им.
За цените - защо си скептична - би следвало да те радва, че ще платиш по-малко за същото, а още повече парите ги нямаш доколкото разбирам? На други места цените за за мен са кожодерство, освен ако не си изкарваш парите с труд разбира се и има кой да плаща вместо теб..
Тепавичарова - бях при нея и ме отказа факта, че отново не слушаше какво аз искам да постигна, а се опитваше да ме убеди какво е нейното виждане по въпроса. Каза ми, че максимума който може да ми сложи е 280-300сс, аз по онова време не бях много наясно, но се радвам че пообиколих още няколко доктори - всъщност на моя по-широк гръден кош тези размери биха седяли неестетично, като 2 топки/капки с тясна основа, а не като нормално оформена гърда. А и честно казано 7-8 дни мъки с дренажи ми се струва излишно упражнение.
Отговори с цитат