Виж само едно мнение
  #27  
Стар 29th February 2012, 15:37
Klementina Klementina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bella2 Виж мнението
Аз загубих вяра в Бг хирурзите след една крайно некадърна операция при Д-р Ильо Стоянов . Защо никой не споделя лошите операции с имена,така щях да се предпазя. Сега съм нещастен собственик на две асиметрични гърди - нищо по тях не е на мястото си!!! Ареоли,зърна,големина - срам ме е да се съблека. След две деца и кърмения тои успя да направи това,което природата не ъспя - да ги съсипе!!!! Доверих му се - рекламата,взима наи-скъпо,статиите и като една патка попаднах в капана. Не само крайният резултат ,но и усложненията,лекарствата,д ве седмици на легло - дойде ми в повече!!! Как да вярваш на Бг хирурзите,страх ме е да легна под скалпела ,за да ги поправя. Мислех ,че попадам в бутикова клиника,а минах през конвейера на завода за силикони на Д-р Ильо Стоянов!!!!! Не ми остава друго освен да изплача болката си и да се надявам ,че други не биха направили моята грешка... Оправдана ли е рекламата на такива лекари,кой ги контролира и санкционира?????!!!!!!! Защо никой не говори за тях????!!!!!!!!
Здравей и от мен. Много съжалявам, че си преживяла такова разочарование. Знам, че човек се стреми да прави неща, които да го накарат да се чувства добре. За съжаление не всичко зависи от нас. Недей да се предаваш.
Бих те посъветвала, все пак да направиш консултация с някой друг хирург. Да видиш дали нещата все пак са поправими.
Казвам ти го, защото аз си правих корекция на бюста декември месец 2011 г. и преди да взема това решение обиколих няколко пластични хирурзи. Без да си налагам мнението, разбира се, мога да те посъветвам да отидеш при д-р Страхил Ефремов. Определено на мен ми вдъхна страхотно доверие още с посрещането. Има добро отношение към пациентите си и е честен по отношение на реално постижимото. Изпращам ти линк към сайта му, ако това те интересува http://drefremov.eu/.
Отговори с цитат