Виж само едно мнение
  #33  
Стар 3rd February 2012, 17:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

От 4 години съм с треси - и то преманентни, с капси, не с щипки. За това за мен е изключително важно косата, която купувам, да е 100% човешка и то европейска. Иначе така се заплита, че трябва да режа и моята. Купувам само от едно място, няма да правя реклама тук, но комплекта ми излиза около 1000 лв. Ползвам комплект около година. Все пак я мия през ден, съответно суша, дърпам с преса, боядисвам.... Много тормоз пада, за това си отива за година, но е най-доброто качество до този момент. Гарантират ми, че е само българска коса. Много зависи генотипа на косата, защото трябва да пасне с твоята, иначе се заплита. Пробвала съм с кичури индийска коса, но е прекалено твърд косъма и се заплита с моята... Абе сложна работа е и в никакъв случай евтина...

Ако ти е на щипки, не ти трябва чак такова качество според мен, но ако те интересува пиши ми на ЛС за да ти кажа за коя фирма става въпрос. Мисля, че косата им за щипки е една идея по-евтина.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат