Виж само едно мнение
  #10  
Стар 6th September 2009, 08:50
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Години-34. Веждите по рождение са ниско над очите, но не са се смъкнали под горния ръб на орбитата. Кожата между веждата и естествената гънка на горния клепач е доста и покрива клепача (пак по рождение). Долните клепачи нямат торбички, но има някаква "свободна" кожа, която става на "плисета"при усмивка. Докторът предлага да попълни скулите, доколкото разбрах в зоната по-близо към носа, защото там лицето ми е по-плоско, което би трябвало да опъне кожата на долните клепачи. (Четох темата за липографтинга на gwendoline, разглеждах снимките, май че за подобно неща става дума, само че с филър). Предлага да олекотим малко погледа, като повдигнем леко веждите с ботокс и третираме с ботокс "пачия крак".
Истината е, че ми хареса какво са написали момичетата за резултата от браулифта и много се бях навила непременно да го искам. Като си придърпам лекото веждите встрани и нагоре, излишната кожа от долните клепачи се опъва и бръчките във външния край на очите при усмивка вече ги няма. Тогава и горният клепач се повдига леко.
Но докторът ми разгледа лицето, натиска клепачите и т.н. и каза, че според него операция не е необходима.
Gwendoline, какво ще кажеш ти по въпроса?

И все пак - никой ли няма конкретно мнение за д-р Янков? Чета, че има момичета, които са много доволни от ринопластика при него, но нищо повече не мога да намеря.
Отговори с цитат