Виж само едно мнение
  #2  
Стар 28th May 2014, 15:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако това не е някаква тема ташак, тогава има проблем и отивай веднага при уролог или венеролог ! Такова нещо като прекомерно овлажняване няма при мъжете, мъжкият член не е вагина, че да се овлажнява, той няма такива способности и предполагам имаш някакво течение на секрет от пикочният канал.

Ако жените с които си бил не са получили някакъв проблем след това, тогава най-вероятно става въпрос за урологичен проблем. Течение на простатен секрет или нещо друго.
Явно си още млад, но и това не може да е оправдание, за това без да знаеш дали това е нормално или не и да караш момичетата да ти го лапат и да правят секс без презерватив.
Аз знам, дори, че има такива проблеми като течение на семенна течност и без мъжа да е възбуден.

Само ще ти кажа да не бъдеше егоист и да мислиш за жените и да ги пазиш и дори да нямаш този проблем, пак трябва да внимаваш ако правите секс без презерватив, че да не стане някое бебе без да искате. Ама и момичетата не мога да ги разбера, как могат да се отпуснат, да бъдат спокойни и да се насладят на секса ако има някакви рискове за които не са взети мерки или те може би не ги осъзнават.

Факт е, че има страшно много аборти наистина прекалено много !

Това за избърсването и не овлажнената жена е показателно, че явно си доста млад.
Нямаш право да проникваш в момичето ако то не е достатъчно възбудено. Много мъже дори не знаят, че овлажняването на жената не означава че тя е готова за проникване.
Има жени които могат да се навлажнят веднага само като ги докоснеш или целуваш и това не означава, че вече може да им го намушиш !

Отивай на уролог или при личната да ти даде направление, но съм почти сигурен, че си точно уролог особено момичетата не са имали проблем след като си спал с тях.
Отговори с цитат