Виж само едно мнение
  #9  
Стар 22nd January 2010, 15:30
mimmm mimmm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Много се изписа са Лида – от забранен продукт до какво ли не.

Искам да кажа и аз какво мисля, защото ми писна да слушам глупости, а пък и е доста трудно да си намериш вече истинска лида.

А истината , че е Лидата работи и някои хора ги е много яд, защото за 40-50лв за един месец хората виждат резултат по-добър от продукт за 100-120лв на месец.

Отделно, че лидата не вдига пулса и не те прави нервен, както тъй наречените fat -бърнери.

Истината за Лидата е следната:

Миналата година(2008) господин Х се опита да регистрира някакъв продукт наречен Лида за продажба в аптеките. Дори ако помните, лида имаше в аптеките. С регистрацията на продукт, дадена фирма взима официални права и може да наложи монопол на пазара. Проблемите бяха няколко:

* неговата лида не беше оригиналната и при инспекция от Риокоз всеки път се намираше различно съдържание при изследване. Това се дължеше на факта , че господин Х беше решил да изкара много пари, чрез монопол и чрез закупуването с 2/3 по-ниска цена на продукта лида от неизвестни производители.

* имаше много хора, които продавах лида по интернет – било истинска, било фалшива като на господин Х

Въз основа на горното заваляха жалби срещу господин Х (било редовни или не), честни или не. И в резултат на хитрината си да спести от цената и закупувайки фалшив продукт, РИОКОЗ издаде заповед за махане на продукта от аптеките (заради вредни съставки, но това защото не беше изследвана истинската лида).

От тогава се носят какви ли не слухове за лидата – от това колко е добра, до това, че е вредна.

Вредна е фалшивата Лида, защото не се знае какво има в нея и кога го има.

Оригиналната Лида е страхотен продукт.Аз си я копувам от сайта на
Buyhealth.еu още с 1-вата кутия свалих 8 кг.
Отговори с цитат