Виж само едно мнение
  #8  
Стар 14th May 2010, 20:20
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_mc
ами да - съгласна съм с теб! да се дадът 1500 само за "условията" май не си струва. Докторите със сигурност в например Токуда или Света София не са по-добри отколкото в Майчин Дом! Даже всички сложни случай ги карат там! патологии и т.н. - значи докторите са на ниво! тогава какво остава - докторите в майчин дом - най-добри , а се плаща 1500 за едните условия! е 3 дни са - ще се издържат! и не е курорт!
Дали са само условията, аз пък имам много познати, които са раждали на частно и не е само до условията, ами и до дофторите, и до акушерките, абе до всичко.
Плюс тва вече навсякъде се плаща, който и квото ще да ми говори си е така.
Патологиите са в Майчин Дом, щот там имат все пак такова отделение и е специализирано за това. И диабетичните майки са там. Амниоцентеза също се прави само там, де да знам що.

Дай са да раждаме в Майчин дом, щото там имали добра еди-сва-си клиника, ама аз не мога да забравя факта, че бях там и точно по това време се правеше профилактика на топлата вода и да не ви казвам за ква хигиена иде реч. И че не можеш да накараш санитарката да изфърли коша от веце-то, че прелива. И че бременни и раждали жени си влизат и излизат от болницата когато си поискат и никой не ги спира, а тва вече е против секва логика, щото всичко можеш да му докараш на това бебенце на няколко дни .. не ми ги хвалете изобщо тия.
И аз имах нужда от намеса след раждането за детето във 2-ра градска и получи всичко необходимо. Просто Майчин Дом не е това, което е било.
Тва случая пък с асансьора да не го припомням.

И 3 дни ако раждаш нормално, аз седях 8.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат