Виж само едно мнение
  #506  
Стар 29th June 2014, 00:49
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy Виж мнението
Извинявам се ,ако повтарям вече задаван въпрос ,но проф.Джамбазов извършва ли само корекция на връх и ако да каква е цената .
Аз съм с 6 корекции по носа и все е зле. Разчитах до момента на един единствен хирург,когото ужасно много уважавам,но явно не може да се справи с носа ми и това е
Единствено той би могъл да ти отговори, дали би се наел с твоя връх. Виждала съм всякакви негови връхчета - от фини до не чак толкова, сега може да е задобрял повече, впечатленията са ми от преди 2-3г.
При мен беше работил и по върха, направи това, което поисках, но може изискванията да са ми били занижени
Предполагам си изчела всички теми и имаш представа какви са отзивите по света и у нас. Има хора окепезени у нас поправени в чужбина, у нас не знам някой да се е похвалил с 90-100% доволен резултат след 2 и n на брой ринопластики!
Мненията на кери, нелс и още няколко момичета са много полезни, ако не си ги прочела издири и прочети! За съжаление темите са пълни с огромно количество спам и си трябва доста четене, за да отсееш важното!
И един скромен съвет -не се доверявай на мненията от хора, които не са писали от собствен опит!

Последно редактирано от klarisina : 29th June 2014 на 00:51
Отговори с цитат