Виж само едно мнение
  #1735  
Стар 29th April 2011, 21:50
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Здравейте и от мен. След като изчетох няколко пъти темата, реших да се запиша и аз
Неправилния ми нос ми е болна тема от поне 20 години, но високите цени на тези операции почти ме бяха отказали от мечтата ми да се отърва от този комплекс. Откакто ви открих надеждата ми се върна. Мислех да запиша час при доц. Джамбазов за края на май, но за съжаление ще записват чак след 25. Юни
Сега остава да се преборя със скептичното отношение на близките си, и протестите на мъжа ми, че ще натоваря излишно семейния бюджет.
Успех на всички с предстоящи операции, и късмет на тези с новите нослета
Здравей!Първо искам да те поздравя,че си взела това решение!За мен това е една много смела постъпка,защото тази,както и всяка подобна интервенция крие своите рискове и никой не може да ти гарантира 100% успешен резултат!
Да,наистина доцент Джамбазов след 25 юни,което означава,че ако си по ЗК операцията ти може да е декември или януари.Това е само прогноза,но мисля,че не греша.Моята консултация беше на 05.04,а операцията ми е в края на септември.Що се отнася до настроенията на твоите близки,повярвай ми,че в един момент те ще отстъпят.Ако ти толкова силно желаеш тази интервенция-няма какво да те спре!Моята майка,много тежко понася това,въпреки,че аз имам вече 2 операции зад гърба си.В крайна сметка обаче-решението си е мое и аз ще си понеса последствията.
Поздрави!

Последно редактирано от ИЗТ : 1st May 2011 на 23:02
Отговори с цитат