Виж само едно мнение
  #1740  
Стар 1st May 2011, 16:39
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Много си мила nurelche, веднага започвам с въпросите. Сестрата ми каза да се обадя след 25.06, за да запазя час, но после видях че е събота. Въпроса ми е дали някой ще ми вдигне през почивния ден?
Ти на флашка ли занесе обработените снимки или на хартия?
Прочетох поста ти и разбрах, че доцента ти е открил изкривена преграда и други проблеми. Ти имаше ли преди това индикации, че нещо не е наред?
Аз уж нямам проблеми с дишането, но на 11-12 години като бях, си ударих силно носа в горната част, близо до веждите, и в резултат на това след време се появи гърбица. Не вярвам да е бил счупен, но знам ли...
Виждам, че и ти си решила да отидеш на операцията без придружител. И аз не искам да ангажирам никой/няма и кой/. Мъжът ми трябва да се грижи за децата, а сестра ми ще припадне само от миризмата на болница На родителите си не смятам изобщо да казвам.
Сори за дългия пост,
Хубав ден на всички
Ще ти вдигне-споко!Моят съвет е да звъннеш точно на 25 след 18.00 часа.Защото това има решаващо значение за датата за операцията.И веднага ще ти дам пример.Една мацка от форума се обажда в същия ден,в който се обадих и аз,само че в различни часове.Нейният преглед беше в събота на 03.04,а операцията и е на 01.09.На мен ми дадоха дата за преглед на 05.04,а операцията ми е на 30.09.Занесох много снимки на доцента на хартиен преносител,но честно да ти кажа,той не ми даде категоричен отговор.Няколко дни след прегледа,си обработих моя снимка на фотошоп и я изпратих на мейла на Джамбазов.Той ми отговори веднага.Даже публикувах отговора му,тук във форума.
В интерес на истината никога не съм предполагала,че носът ми е толкова деформиран.А се оказа,че гърбицата ми е най-малкия проблем.Ако трябва да бъда честна,аз отидох с нагласата да се тръшкам,само и само да мина по здравната каса.А той човекът като ме видя се хвана за главата.Взе да пъшка,да го гледа този нос и ми каза следното-носът ти е силно деформиран с изкривена носна преграда.Имаш силен оток от лявата страна,а в дясно хрущялът ти е във въздуха и се налага да се присади там хрущял,за да се изравнят двете части.Имаш силна асиметрия на ноздрите,което налага да бъдеш оперирана по отворения метод.Имам доста работа по гърба на носа,ще скъсим носа,ще приберем върха и ще го повдигнем.....хахахаха)Смея се,защото като ми ги изброи тези неща и ми идваше да си ударя главата в стената.А що се отнася до придружителя-ще имам такъв,понеже моята операция е в петък и ще остана в събота и неделя в болницата.А до колкото разбрах през почивните дни имало само една сестра,която обслужва.Ясно е,че тя не може да огрее навсякъде.Ами това е!
Извинявам се на другите за дългия пост.
Отговори с цитат