Виж само едно мнение
  #14  
Стар 9th September 2009, 15:26
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

За студентските бригади в САЩ съм сигурна, че са по-добри. Моя приятелка ходи и Англия и в САЩ и определено не е доволна от условията в Англия.
Аз съм била на две бригади в САЩ. Колко са парите зависи от мястото, от часовете, които работиш на седмица и ако са по-малко дали ще успееш да си намериш втора работа. Като преживяване е уникално! Аз лично не работих много, върнах си вложените пари и си изкарах малко отгоре ..ударих го много на почивка (пред къщата където живеех имаше басейн и джакузи и изобщо ... кеф). Втората година бях на друго място, но и там беше много хубаво. Лошото е само , че на моменти като се върнеш ти липсва стандарта и лееееко отпуснатия начин на живот.

В Англия бригадите са селскостопански. Физически труд. Моя приятелка за едно лято изкара 10 000 лева. Обаче ... много работа. Аз не бих издържала, все едно да ходя да копая на село ...

Sine Qua Non, студентка ли си ? Ходи се след края на втория семестър, т.е лятото, но ти си избираш датите, на които искаш да заминеш и да се прибереш (съобразени са с офертите от различни работодатели и техните нужди).
Отговори с цитат