Виж само едно мнение
  #13  
Стар 21st December 2009, 17:08
Heart Heart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Diastemma, , много ти благодаря за отговора!!!
Чаках с нетърпение да се включиш и за съжаление потвърждаваш думите на д-р Стоянов, който посетих преди дни. Накратко от 1 час консултация разбрах, че в тази област нищо красиво не може да се направи и никога не се знае резултата...
Метода с рязането и издърпването на кожа оставя кошмарно грозен белег (по негови думи), който няма вариант да се заличи заради специфичното опъване на кожата в тази област. С годините този белег ставал все по-лош. Честно казано, много залагах на този вариант, защото кожата ми бързо се възстановява откъм белези, но док каза, че с това чудо няма да се преборя, дори и с последващи процедури и манипулации
От варианта за импланти също ме отказа... с две думи казано, ефекта е краткотраен и винаги се налагат реоперации - при всеки на различен интервал време, ама са доживот. В смисъл, че за разлика от гръдните импланти, върху тези се упражнява постоянен натиск и в зависимост от позата на седене и натоварване, те се изместват неравномерно. Общо взето, средно на две години се оперираш, докато не ти писне и не ги махнеш, а тогава глетката е кошмарна (от удиснала кожа и т.н. - като след голямо отслабване + стриите, които са задължителни...)
Третия вариант с масната трансплантация не е за мен, защото съм била много изчистена откъм мазнини и нямало от къде да вземе в достатъчно количество, за да напълни това отзад. За първия и евентуално втория път щял да намери (показах му от къде ), но той е на мнение, че с 2 пъти няма да стане номера... Мазнината щяла да се резорбира (в моя случай) много бързо и неравномерно, да се образуват хлътнали зони тук и там, което означава постоянно пълнене на различните места, докато не се постигне ефектът. Общо взето си представих следващите 1-2 години някакъв ръбест задник, с който да се примирявам, докато завършат процедурите, защото не можело да са начесто (демек всеки път като видя дупка и да тичам при док), а трябвало да са на определен минимален интервал. С две думи, за обема, който ми трябва за да повдигна висящите неща, това не е подходящия метод за мен.
Тук вече ме разплака
Стоянов е на мнение, че най-безболезнения вариант е да направя обем с мускул, т.е мно-о-о-о-ого спорт, мно-о-о-ого дълго време и постоянство. Общо взето и тук нещата не са едностранни, защото правейки голям обем с мускулна маса на дупето, несъмнено ще направя и обем на краката, което аз не го искам...
Честито на печелившите!
Отговори с цитат