Виж само едно мнение
  #3791  
Стар 26th May 2012, 12:07
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Susan, ( izvinqvam se za latinicata, no v rabotata nqmam bg) da sled operaciq e..m-u drugoto naqsno sym kolko e zle v profil, kato baba qga sym no vse pak problema e samo prokletata gyrbitsa..predi neq ne iskam da se pipa. Az dori ne dyrja da se izpravq pregradata, nito da se povdiga poveche vyrha, prosto da se opravi gyrbitsata. Nqmam problemi s dishaneto. Momicheta mnogo me e strah, obache, da ne mi napravi obyl kato kartof vryh. Zashtoto sym s oblo lice i nqma da mi otiva. Nqkoi nazad vyv foruma beshe slojil link na noviq nos na DesiSlava, emi ne mi haresva kato kartof e.
Izhodnoto mi polojenie predi da se zahvana s korekcii ne beshe hich zle, nosyt beshe tesen no po- dylyg, s mnogo leka gyrbitsa.
Kato izlqzoh ot operaciq si spomnqm che beshe perfecten, no posle se izkrivi- Dali moq sluchai e rezultat ot kalcirane? kak mislite? Oniq typak razpravqshe edva li ne che v men e vinata..

Здравей! Не се притеснявай за връхчето професора ги прави според това как би ти отивало, аз лично исках обло връхче но той отказа понеже нямало да подхожда на моето лице.