Виж само едно мнение
  #288  
Стар 19th January 2015, 20:10
Аватара на borislava_a
borislava_a borislava_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SleepingBeauty Виж мнението
Здравейте и от мен,
и аз се заинтересувах от промоцията -50%. Обадих се, казаха, че може да се заменят имплантите с други съответно с доплащане, което е супер. За Др. Пеев прочетох само добри думи, което ме обнадеждава. Има доколкото успях да проуча добри постижения, респектира с опита си. Следя от известно време форума и мисля, че има дами - негови пациентки с много естетични резултати. Не съм ги виждала лично, но пък такова е всеобщото мнение. Ходих при Др. Стоянов, но все пак е сериозна стъпка и искам да взема информирано решение, а второ мнение ще ми струва да кажем още цената на една консултация.

@оперираните от него, може ли да споделите вашите впечатления от доктор Пеев?
Благодаря предварително!
Здравей, аз се оперирах при др. Пеев преди 20 дни и съм много доволна! Като човек е много внимателен и симпатичен. Резултатът от операцията към момента мога да кажа, че вече много ми харесва. В началото бяха много грозни и чак се депресирах, но доста се променят, буквално всеки ден са различни. Виждат ми се много еднакви и симетрични за сега, така че към момента съм изцяло удовлетворена! Само да вметна, че аз показах на др. Пеев снимки- какво не харесвам и какво харесвам и не знам дали си внушавам, но гърдите ми наистина са такива, каквито ги пожелах! И съм много благодарна на др. Борисов- анестезиологът! Ако искаш снимки дай поща.
Отговори с цитат