Виж само едно мнение
  #3111  
Стар 27th January 2018, 13:05
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

depressor septi nasi. Но изобщо не е задължително да се реже, някои го правят щото не са компентни и си мислят, че не е голям проблем за пациента. Аз конкретно при мен знам че е резециран и хирургът ми каза, че наистина има увисващ ефект но той е много слаб и повечето хора не го забелязват, проблемът бил в мен щото много обръщам внимание на дребни детайли. Ама за мен не са дребни - аз му казах че не искам да ми се променя физиономията и разчитах че ще се погрижи за това. Но не го направи. И аз не знаех че ще стане така преди да се оперирам. Бях чела че първоначално се парализира и после се оправя ама не знаех че понякога режат мускула и остава за постоянно. Другото което е режат nasal spine. Това също води до увисване. При мен и той е отрязан. Не ми каза изобшо какво ми е правил, сама задавах въпроси. Още си чакам епикризата от 3 месеца, май няма намерения да я прати. Пусках снимки в един друг форум и хирург ми каза че от снимките ми се вижда че дори синусите ми са оперирани. Никой не ми го каза след операцията

Последно редактирано от Josefine : 27th January 2018 на 13:07
Отговори с цитат