Виж само едно мнение
  #27  
Стар 28th January 2009, 23:54
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Яж каквото и когато си поискаш. Честно казано, за разлика от теб аз нямам за фикс идея да те убеждавам или да те поучавам, кое е по-добре. Всеки преценява сам за себе си. За теб може да не е важно, какво има в кофичка кисело мляко, но за мен е важно както то, така и всичко останало т.е. от пържолата до млякото. Но това си е за мен.
Виждам, че отново иказаното от мен различно на твоето мнение е глупост. Това не ме притеснява ни най-малко. Но недей да си мислиш, че твоите виждания и теории са единствени и най и "различните" говорим глупости. Нещо беше засегнал и яйцата. Виж приятелю, това че ти се храниш с нискомаслени продукти и с ужас изхвърляш жълтъка на яицата си е твое право. Дерзай. Но изобщо не означава, че хората, който консумират пълномаслени продукти и цели яйца са "глупаци". Не забравяй, че човешкия мозък се храни именно от мазнини. Мазнини, особенно пък животински са жизненоважни за организма. И ниският им процент, особенно при жените води до гинеколкогични и други такива проблеми. Мъжете, могат да си позволят да поддържат доста по-нисък % мазнини. Не и жена, която иска да роди здраво дете, примерно. Мисля, че това е каде по-важно от силно изразен релеф. Пък и смея да твърдя, че консумирайки цели яйца (поне по 7 на седмица) и пълномаслени млечни продукти (всеки ден), нямам нито паласки, нито корем, нито проблемно тегло. Така, че не прави такива глупави изказвания. Защото отсреща не винаги седи тинейджърка, която има бегли представи за тези неща. Със здраве..
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат