Виж само едно мнение
  #492  
Стар 18th June 2014, 18:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Разбира се, че в България изостават доста в тези операции спрямо световните стандарти. Говоря като процент успеваемост и особено не малък брой неуспешни корекции при сравнително лесни за правене носове. За по сложните въобще няма да говоря, самият факт, че никой не идва в България да си прави ревизия от другите държави при тези цени е показателен за нивото в България на тези операции.

При мамопластиката обаче не е така и нивото е доста високо и за такива операции идват и от чужбина хора. Обаче най-неприятното при нас за ринопластиката е отношението на хирурзите, но не преди първата операция, а когато нещо не се получи и резултата е лош и тогава всъщност се вижда кой е професионалист и човек. Аз за това не се впечатлявам, когато някой каже един кой си хирург, колко бил внимателен и какво отношение имал на консултацията и след операцията, много ясно, че всички ще се представят на ниво тогава.

За мен обаче са най-показателни тези случаи като на Nenna , това за мен е достатъчно, няма какво да го коментирам дори !
Отговори с цитат