Виж само едно мнение
  #500  
Стар 19th June 2014, 23:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сгрешила си човека на който да си изливаш негативната енергия !
Ако някой прегледа темата от начало, ще види, че твоето появяване в нея е винаги, когато някой е писал нещо което не е хубаво за Джамбазов !!!

Нищо обаче не казваш след постовете на Nenna и на Кееry абсолютно безмълвие. Ама то няма как да кажеш нещо, щото излагацията ще е пълна, но прецени, че аз съм удобен да ме коментираш и да защитиш професора, който само няколко поста по назад го направиха на салата.

Дори не усещаш как изпадаш в конфузна ситуация, емоциите ти пречат на правилната преценка и пиеше неща, които са не добре премислени.
Кой съм препоръчвал ?

Я да видим сега колко си сигурна в твоите спомени !

Втората огромна грешка - нима вярваш, че от една консултация и операция и вече всичко ти е ясно за ринопластиката, а тези които нямат операция и те не знаят нищо ?

Инак за Keery съм съгласен, че мненията са му много полезни и благодарения на него се вижда и какво е нивото на "светилото" Джамбазов !

Това дали аз съм полезен или не, ще го кажат хората на които съм отговарял и коментирал и тези на които съм им правил фотошоп и съм им писал и те са били страшно доволни и благодарни и аз съм бил много щастлив, че съм им помогнал.

Писали са ми и много момичета, които вече са имали първа операция, но за съжаление неуспешна и съм видял, че някои са били тотално незапознати с ринопластиката и нивото на различните хурурзи, което не е нормално, та нали според теб който е бил на консултация и е имал операция трябва всичко дам у е ясно.

Аз съм един от малкото тук, които няма пристрастия и това ми позволява да давам обективни мнения !
Отговори с цитат