Виж само едно мнение
  #1  
Стар 13th December 2012, 20:13
Newbie-boobie Newbie-boobie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
Question Форум среща 2013

Здравейте всички!
Нека се представя, като нова във форума, през "историята си":
От както се помня пред мен стои въпросът дали да си сложа импланти или не... (сега съм на 25, нераждала и без изгледи това да се случи скоро) Не съм страхлива, не съм бедна, нито неинформирана. Изчела съм всички форуми за мамопластика, проучила съм хирурзите, дори задочно съм си избрала такъв. Харесвам тялото си и не съм обсебена с размера на гърдите си (въпреки че те са наистина малки...). Тормозила съм се поради този факт като тийнейджърка, но с времето сякаш все по-малко ми пука - научих се да се приемам и обичам такава... И все пак не виждам причина защо да не си сложа импланти, 1) след като съм се родила в единственото време от историята, когато това е възможно; 2) след като имам желание и не се страхувам от операцията и 3) след като мога да си го позволя. Проблемът е, че мразя вида на изкуствените цици - всякакви резки граници, гънки, твърдостта като на балон - ако гърдите ми имат тези параметри след корекцията, може би ще съжалявам, че съм се решила... Моите гърди, освен че са страшно малки, иначе имат хубава форма и са стегнати и леки И тъй-като си дадох сметка, че само с четене и гледане на снимки, едва ли ще мога да взема решение, бих искала да поканя на среща тези "коригирани" от вас, които не биха имали проблем да ми покажат как са на вид и евентуално на пипане гърдите им, как изглеждат белезите им, да споделят опит с любопитния феномен на "мръзнене на гърдите", който ми се стори доста неприятен страничен ефект и разни други такива неща. Подобна по-конкретна информация наистина ще ми бъде от полза, защото се страхувам да не направя глупост... Коментари тук по повод нещата, които изброих, също са добре дошли. Ако някоя от вас е навита, нека пише и ще уточним подробностите в последствие. Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат