Тема: ФИЛЪРИ
Виж само едно мнение
  #17  
Стар 4th June 2013, 00:30
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Айде лягай си вече, че утре tyning ще ни насмете как сме направили темата на чат хаха. Аз те разбирам и знам каква е причината, защо може да има такива жени да имат много налитащи мъже и други също толкова красиви, че и повече, но да нямат толкова и това всичко повярвай идва от главата на човек. Когато той наистина не си вярва, не се харесва, има някакъв комплекс, който му пречи, той не може да има това излъчване и особено, когато не е щастлив, повярвай това не са празни приказки, а дори доказани неща.

Ако човек се харесва и е щастлив, той просто излъчва такава енергия, която другите я улавят и биват привличани. Ти сега просто сияеш, сигурен съм че и този проблем с носът ти много ти е тежал и за това, не си била и щастлива и от там е идвало всичко. Вече не се обръщай назад остави всичко лошо в миналото, сега ти предстоят страхотни моменти и много щастие, защото и лошият късмет не може да е вечен и ще си намериш и твоят принц и ще си щастлива. Не знам защо са ти се случили лошите неща в живота, но сега това вече е минало и щастието те чака, защото го заслужаваш !
Отговори с цитат