Тема: Хемороиди
Виж само едно мнение
  #509  
Стар 26th January 2010, 12:08
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от the_farscape
Някой можели да ми препоръча добър специалист във гр. Варна. Благодаря предварително на всички .
Аз лично съм много доволна от д-р Кирил Лозанов,можеш да го намериш в медицинския център Младост/на бул Република/,на 1-вия етаж/питай за кабинета на информацията там/.Хирург е,но не е КАСАПИН!!!!!!!!На мен примерно ми погледна една подкожна малка бучка на бузата и каза,че не трябва да се пипа/някаква подкожна пъпка/и ще се махне сама-така и стана след месец изчезна............,а 2-ма хирурзи преди него ме убеждаваха колко е наложително оперативно отстраняване на това нещо
Тоя доктор ми отстрани огромен,тромбоцирал,външен хемороид,който друг лекар ми ЛЕКУВА 2 месеца с мехлеми.........явно ме беше взел за опитно зайче и искаше да изпробва НЕЕФЕКТИВНОСТТА на всички лекарства в търговската мрежа за тоя проблем върху мен........
Междудругото той навремето оперира пръстта на баща ми/беше си одрязал цялата най-горна фаланга с някакъв инструмент/.Ако не знаеш,че половината му палец го нямаше,няма и да разбереш,че нещо му е имало-даже и нокът си има пак
Това лято същият доктор оперира крака на майка ми/постави й изкуствена става........сега всичко й е наред
Да кажа само,че докторът НЕ МИ Е РОДНИНА,нито пък близък,познавам го,благодарение на здравословните проблеми,които ни се стовариха....но за мен той е ЕДИНСТВЕНИЯ СЪВЕСТЕН хирург във Варна!
Отговори с цитат