Виж само едно мнение
  #1846  
Стар 18th August 2014, 09:38
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Здравейте! И на мен ми се върти мухата за операция в Турция, но засега още обмислям. Имам една операция при Джамбазов преди около 5 години. Честно казано резултатът не е лош, просто работата е свършена наполовина. Ще се опитам да кача снимки и да обясня за какво става въпрос.
По принцип проблемът ми не е голям, някои ще кажат, че е каприз, че по-добре нищо да не пипам и т.н. Само че аз просто искам да съм красива Не ме устройва донякъде свършена работа... Освен това носът, както знаем, е доста важен за цялостното излъчване. Та така, нещата, които не харесвам в носа си в момента, са, че е изкривен на една страна, върхът ми е топчест и като цяло голям, ноздрите също. Като цяло ми се струва и леко дълъг, а особено, когато се усмихна, върхът слиза доста надолу. Освен това под определен ъгъл се вижда някаква кост по продължението на носа (хич ме няма с термините, не знам коя част как се нарича). Преди Джамбазов си ги имах същите тези неща + малка гърбичка, която той махна, а и като цяло ми е по-малък носа в момента. Но проблемът с върха и изкривяването си стоят.
Знам, че в БГ хирурзите масово не се справят с върхове, затова се замислям за Турция. Изчетох цялата тема, но ми е каша в главата. Както някой беше споменал, отделните хирурзи са по-силни в отделни аспекти. Дали някой може да ме посъветва кой би се справил със случай като моя?

Последно редактирано от sweet_dreams : 29th August 2014 на 08:46
Отговори с цитат