Виж само едно мнение
  #2362  
Стар 15th December 2015, 23:03
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте, дами и господа Решила съм се на ринопластика при Илхан. В момента съм с малко бебхе, което кърмя така че чакането не ми е проблем. Освен това съм омъжена за турчин и ще си имам преводач. Сега живеем на 100 км. от Истанбул, но още не знам дали ще отсядаме на квартира там или ще се връщаме у нас. Мисля, че имам сумата, но ще ми е необходима малко информация, за да си изясня картинката - предвид начина на опериране, какви са следоперативните следи и колко дни си личат? Слага ли се лонтета, или само лепенка? Какъв антибиотик се предписва и колко време е приема? Все пак да си сверя часовника - каква е ориентировъчната цена за първа корекция? Колко се чака за консултация/операция? Колко се стои в болницата? Обяснявам и защо съм толкова любопитна - ако правилно съм разбрала часове има за лятото, тогава бебчо ще ми е на около годинка и не искам да го стресирам. Отделно се надявам да го кърмя още и антибиотика може да не е съвместим с кърменето. Оу, да - съпругът ми не знае още за това мое намерение, та трябва да включа дипломацията в действие.....
Отговори с цитат