Виж само едно мнение
  #474  
Стар 3rd February 2014, 17:51
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kitty cat Виж мнението
Здравейте, имам нужда от съвет от хората, при които е минало повече време след ринопластиката. Оперирах се при доц. Джамбазов преди 8 месеца, не съм имала особени оплаквания до момента и резултата ми харесва. Оттоците ми спаднаха, мисля, почти напълно. Но тази сутрин се събудих с болки в носа и видях, че върхът му е станал огромен, такъв, какъвто беше през първия месец след ОП. Отдавна минах периода с постоянното подуване и спадане, носът ми си беше с нормална форма до днес и не се е променял от месеци. В момента чувствам, че ми е подуто и отвътре, а върхът е станал сигурно 3 пъти по-голям, ей така, от нищото. Случвало ли му се е на някой подобно нещо толкова време след операцията?
Ще съм благодарна за някакъв съвет. Може ли да имам гной вътре в носа? Досега не съм усещала нищо нередно, нямам и температура, но върха на носа ми е топъл на пипане и не знам какво да мисля вече.
Здравей,
ако си чела внимателно многобройните ми оплаквания (които за жалост, според някои съфорумничкиби трябвало да бъдат "смачквани"........) съм описала, че няколко месеца след първата операция се случи същото с носът ми и го оперирахме пак, за мое съжаление супер неуспешно. Април 2013 беше втората операция. Писала съм подробно за проблемите и срещите ми с екипа на Джамбазов и него самия.......не с цел да го хуля, а с цел да ви кажа, че като ще се подлагате на такива интервенции, там вече не е мястото (а според мен никога и не е било). Коментари от рода за неясна представа......я се разкарайте с тия глупости- човек не се упоява и дава да го режат и шия всеки ден - ТРЯБВА ДА Е ЕСТЕТИЧНО И ПЕРФЕКТНО, ако не може да не се захваща!!!
Влязох пак да почета с една единствена надежда - че ще видя само положителни коментари, ще се убедя, че Джамбазов е най-добрия и ще ми се обадя да си оправи поразиите ОТНОВО, но не. За съжаление виждам, че хора, които твърдяха, че се е справил, вече се оплаквах. Чуд се само как да си взема парите от тези хора и как след тези две операции да намеря сили и време и да се подложа на трета!!!
Отговори с цитат