Виж само едно мнение
  #13  
Стар 28th February 2016, 13:38
iuri89 iuri89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Значи майка ми има диабет ( висока кръвна захар ) до преди някоя година беше на хапчета които и помагаха обаче това си е химия. Един ден на мои приятел баща му ми каза една рецепта която е много ефективна : 3 зелени тиквички, една шепа зелен боб, една връзка магданоз и 2 супени лъжици целина това всичко се пасира ( за по лесно пасиране добавете малко вода ) и след това се вари 15 минути и е готово за употреба. Схемата за употреба е първи месец ( когато се отказваш от хапчетата ) съставката се приема 3 дни поредни в които я ядете само тази съставка колкото можете и вода нищо друго ( задължително си мерите кръвната захар да не падне твърде много ) след това втория месец се прави схемата 2 дена след това всеки месец по един ден или по рядко в зависимост от кръвната захар при измерванията ще си преценявате.
Обаче с течение на времето на майка почна тази рецепта да не и понася на корема при вас може да си нямате никакви проблеми всеки човек е различен и по тази причина майка си намери в нашия гр:Кюстендил нещо като аптека след преглед ти преписват хранителни добавки хапчета с някакви гъби които се оказаха най добрия вариант. Надявам се на някои да съм бил полезен.
Отговори с цитат